Saree párty

Drahé žienky, nádherné dámy !
Veľmi rada by som vás pozvala "Saree párty".
Saree je tradičný indický odev. Každý kus je jedinečný, tak ako jeho nositeľky. Saree podčiarkuje ženskú zmyselnosť, majestátnosť, jemnosť, nehu a krásu, vonkajšiu aj vnútornú. Tento odev má tú moc !

* * * * *

Priya - Evka Čekovská Poprad
Priya - Evka Čekovská Poprad
Priya - Evka Čekovská Poprad

V každej z nás sa ešte stále skrýva tá malá parádnica, a zároveň zrelá žena. Príďte prebudiť obidve !

Priya - Evka Čekovská Poprad

Z Indie som postupne priniesla mnoho tohto nádherného oblečenia. Ja osobne milujem "omotať" okolo tela päťmetrovú látku a užívať si tok energie v nej. Veľmi rada vás vyobliekam a ozdobím šperkami, aby ste mali zážitok vyzdobenej exotiky, ženskej zmyselnosti a sily. A nebudeme sa len obliekať, povieme si aj históriu a význam nosenia saree, pretože štýl oblečenia má veľký vplyv na našu myseľ, telo, dušu.

* * * * *

Dátum


Miesto


Platba


Cena párty je 15€ s občerstvením

Stačí si priniesť biele obtiahnuté tričko s krátkym rukávom a širokú sukňu.

Saree párty

~ môžeme zorganizovať aj vo vašom meste

~ môžete darovať tento zážitok ako darček

~ môžete mať firemnú párty

~ môžete mať uzatvorenú párty

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

stačí poslať váš záujem na adresu info@priya.sk a dohodneme detaily.

Priya - Evka Čekovská Poprad
Obsah tejto stránky, programov, produktov, služieb a materiálov programov slúži len na vzdelávacie a poznávacie účely. Všetko, čo sa nachádza na tejto stránke, v ktorejkoľvek sekcii neslúži a nenahrádza odborné lekárske vyšetrenie a poradenstvo.Ak máte obavy o svoje zdravie, my vždy každému odporúčame vyhľadať lekársku odbornú pomoc.
Častokrát, keď sa obzrieme späť, radi by sme veľa vecí, reakcií a rozhodnutí urobili inak, predstavujeme si život plynúci iným spôsobom a smerom. Každý deň nám dáva túto možnosť. Všetci máme veľa teoretických vedomostí, hovoríme si: „Hm teoreticky to ovládam, ale prakticky...hm.“
A ja vám hovorím:
Vitajte v praxi

Ďalšie programy

Váš duchovný navigátor v každodennom živote

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram