Mandalkovanie

Určite aj ty chceš zažiť deň plný tvorivosti a vedomého relaxu. Utriediť myšlienky a odovzdať sa smiechu, zábave, uvoľneniu, novým skúsenostiam, spoznať nových ľudí. Budeme maľovať, farbičkovať, fixkovať...spôsob si vyberiete vy. Nemusíte byť talentovaný majster maliar.

* * * * *

Priya - Evka Čekovská Poprad

Každý z nás držal v ruke pastelky a farby, a minimálne sme otláčali ruky na papier. Užívali sme si to a netrpezlivo očakávali výsledok. To bola hra, to bola radosť, to bol skvelý pocit. To bola energia.

Občas sa otvorí silný kreatívny pocit, ktorý v nás drieme, a radi by sme "niečo" vytvárali a tešili sa z celého procesu a samozrejme zo svojho výtvoru.

Priya - Evka Čekovská Poprad

Čo vás čaká na programe:

~ ukážeme si postup maľovania a odovzdáme si cenné rady a "finty"
~ silné procesy, vyťahovanie emócií, transformácie postoja, myšlienok do tvorivosti.
~ zažijete aký je dôležitý odstup, odísť od procesu a opätovný návrat k tvoreniu
~ naučíme sa aké živly prevládajú v našej osobnosti, aký odkaz prinášajú, a čo je potrebné urobiť
~ zažijeme dôležitosť priestoru toho druhého, mať rešpekt, úctu, vzájomnosť...a "pustiť" všetky obmedzenia, a potom "zázračne" príchádza spôsob, technika, kompozícia, farby a tvary.

* * * * *

Kedy sa vidíme:


Kde sa stretneme


Koľko zaplatím


Cena programu je 55 €(vrátane materiálu)


Stačí si priniesť :

Skvelú náladu a hravú odpútanosť. Nezabudnite na oblečko, ktoré môžete zafúľať farbičkami.

Obsah tejto stránky, programov, produktov, služieb a materiálov programov slúži len na vzdelávacie a poznávacie účely. Všetko, čo sa nachádza na tejto stránke, v ktorejkoľvek sekcii neslúži a nenahrádza odborné lekárske vyšetrenie a poradenstvo.Ak máte obavy o svoje zdravie, my vždy každému odporúčame vyhľadať lekársku odbornú pomoc.
Častokrát, keď sa obzrieme späť, radi by sme veľa vecí, reakcií a rozhodnutí urobili inak, predstavujeme si život plynúci iným spôsobom a smerom. Každý deň nám dáva túto možnosť. Všetci máme veľa teoretických vedomostí, hovoríme si: „Hm teoreticky to ovládam, ale prakticky...hm.“
A ja vám hovorím:
Vitajte v praxi

Ďalšie programy

Váš duchovný navigátor v každodennom živote

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram