Programy pre bežný život

Ako zostať v nadhľade a odstupe, byť vnútorne pokojný, vedieť riešenie, nepodliehať strachu a obavám, nech je tu akákoľvek doba a nech sa deje čokoľvek. Ako rozpoznať, čo sa skutočne deje, a čo je príbeh mysle, čo je realita, a čo je vnímanie. Poďme sa spolu oslobodiť od tohto nevedomia, získať poznanie, pravidelné a systematické používanie techník, prísť na koreň problému a odstrániť ho. Každý problém má riešenie vo vyššej úrovni ako v tej, v ktorej vznikol. Všetky programy sú starostlivo poskladané zo skúseností a poznatkov z lektorskej a terapeutickej praxe, hlbokým štúdiom svätých textov a spirituálnych skúseností z duchovných procesov v Indie.
Návod na život existuje !
Individuálny program pripravený "na mieru" každého účastníka. Chce to odvahu vystúpiť z komfortnej zóny a čeliť nástrahám prebiehajúcic zmien, a vtedy sa zíde sprievodca.
Rozbúraj, a nanovo sa postav
Nadštandardný víkendový pobyt plný starostlivosti, fyzických a duchovných aktivít, pretože riešenia v našich životoch nachádzame v troch úrovniach, fyzickej, psychickej aj v duchovnej.
Jednosmerný lístok domov
Intenzívny, systematický, individuálny, mentorský ROČNÝ program, prednášky, meditácie a pracovné listy na každý týždeň
Život s úprimnou hravosťou
Jednoduchý, ale účinný, život-meniaci program, ktorý vám pomôže nájsť a pochopiť zdroj dilém a zmätenosti v naších životoch.
Ako na domnienky
Opierame sa o očakávania a o „svoju“ pravdu, ale bežný život ukáže niečo iné. Ako zistiť, čo je realita, ktorá sa deje, a čo sú nami vytvorené domnienky...
Medové týždne - Honeymoon
31 duchovných, jednoduchých a hravých cvičení a meditácií, ktoré sa postarajú o to: *Ako napustiť pokoj do vnútra...a mnoho iného priaznivého.
Sakrál – vnútorný chrám
Brušná dutina sa stáva úložisko všetkých strachov, obáv, hnevu, smútku, a pritom, je najdôležitejším vitálnym centrom energie. Ako ju uvoľniť?
Saree párty
Príďte si vyskúšať saree, tradičný indický odev, ktorý podčiarkuje ženskú nežnosť, majestátnosť a krásu. Tento odev má tú moc, ukázať jedinečnosť každej ženy!
Mandalkovanie
Maľovanie je jednoduchý spôsob ako vedome relaxovať. Pomáha očistiť a utriediť myšlienky. Nemusíte byť majster maliar, stačí chuť a zvedavosť.
Škola mandalkovania
Chcete sa naučiť maľovať mandaly? Škola mandalkovania Ti to umožní. Techniky, rozbory, kombinácie, ladenie... a zároveň silná terapia aj pre Teba.
Osvietený dizajn domova
Domov plný hojnosti, vrúcnosti, energie a pohody. Sila priestoru je sila domova. Zladenie piatich tvoriacich živlov, z ktorých je vytvorená príroda aj MY.

Spätná väzba od klientov je mojou motiváciou

Váš duchovný navigátor v každodennom živote

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram