Osobné konzultácie

Celý život som vnútorne vedela, že inšpirácia, spájanie a učenie ľudí je náplňou môjho života.

Každý problém je tehotný s riešením. Dáva mi zmysel ísť do jeho hĺbky. Vidieť kde, ako a prečo vznikol. Zreteľne si uvedomiť súvislosti, náväznosti a rozmotať toto klbko až na začiatok. Pochopiť konanie účastníkov a vzťahy medzi nimi. Jednoducho a trefne ich pomenovať, a potom odstrániť.

* * * * *

Tí, ktorí chodili vo svojich búrkach sami sa naučili ponúknuť svoj dáždnik iným.

Priya - Evka Čekovská Poprad

Všetky disharmonické situácie alebo ochorenie, sú iba poslovia lekcií. Prichádzajú do nášho života, aby nám pomohli odčerpať karmu. Toto pochopenie nás vyslobodí a prinesie pokoj, jasnosť a nadhľad v každodenných situáciách. Budeme presne vedieť, čo treba robiť, a dôvera v život zosilnie. Každý problém má riešenie vo vyššej úrovni ako v tej, v ktorej vznikol.

Je to váš čas, vás priestor a jedinečné riešenie pre vás.

Na každom stretnutí hlavne počúvam, privádzam k počúvaniu účastníka, aby autenticky vnímal, čo hovorí, ako myslí, aké emócie sa ho snažia ovládať. Používam rôzne techniky, naučené v Indii, ayurvédu, očistu tela a mysle, uvedomovacie procesy, dychové cvičenia, pohyb...Identifikujeme autopilota, a potom už len prelaďujeme, obraciame situácie so všetkých strán, priamočiaro, silno, úderne, jasne, cielene, až po uvedomenie Kto som. Odnášate si návody, ako si môžete pomáhať sami.

* * * * *

Učím a učím sa vnímať svet, každú živú bytosť a život ako celok, ako veľký organizmus, v ktorom je všetko poprepájané, navzájom vyživované a obohacované. Organizmus, v ktorom je každá bunka dôležitá, pospájaná s ostatnými vzájomnosťou, húževnatosťou, vytrvalosťou, zvedavosťou, odvahou, túžbou sebaobjavovania, silou života v jeho nekonečných podobách. Naučila som sa jemnosti a nežnosti života, vidieť v každej situácii TO dobré, TO obohacujúce. Čo môžem zmeniť, zmením. Čo nemôžem zmeniť, zmením uhol pohľadu na to.

Cena konzultačného stretnutia:

50 €/stretnutie ONLINE / OSOBNE

Trvanie konzultačného stretnutia 1,5-2 hodiny.

Spätná väzba od klientov je mojou motiváciou

Váš duchovný navigátor v každodennom živote

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram